Mieszkania 2 Pokojowe Rzeszów

Jako deweloper z doświadczeniem i znajomością branży, już od lat spełniamy wszelkie oczekiwania i wymagania naszych klientów. Dołącz do grona osób, które nam zaufało i ciesz się pięknym, idealnie dobranym nowym mieszkaniem, które będzie Ci służyć przez długie lata. Ponadto nasze projekty łączą w sobie piękną architekturę, nowoczesne rozwiązania technologiczne i innowacyjny design. Dlatego w ofercie posiadamy różnorodne mieszkania 2 pokojowe o małym i dużym metrażu. Wybierz spośród nich miejsce w Rzeszowie, które stanie się Twoim domem.

Mieszkanie 2 pokojowe 45m² z balkonem

Mieszkanie 2 pokojowe 55m² z balkonem i tarasem

Mieszkanie 2 pokojowe 58m² z balkonem

Mieszkania 2 Pokojowe na Sprzedaż

Posiadamy gotowe na sprzedaż mieszkania dwupokojowe w Rzeszowie, zlokalizowane w spokojnych i cichych okolicach. Przede wszystkim osiedla te są bezpieczne, pełne świeżej, żywej zieleni i miejsc, w których odpoczniesz od zgiełku miasta. Dwupokojowe mieszkania z balkonem, pięknym widokiem, na parterze lub wyższych piętrach to idealne miejsca do założenia rodziny. Dlatego polecamy tego typu mieszkania z parkingiem podziemnym dla par lub małych rodzin.

Osiedle Miła zlokalizowane jest:

– na ulicy Miła, Rzeszów
– Osiedle Drabinianka w Rzeszowie
– niedaleko ulic Strażacka, Sikorskiego, Kwiatkowskiego, Jazzowa, Urocza, Graniczna

Mieszkania 2 pokojowe Rzeszów do odbioru w 2023 i 2024.

Mieszkania dwupokojowe Rzeszów

Jeżeli nie jesteś pewien swoich wymagań i potrzeb w kwestii własnego mieszkania dwupokojowego, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci wybrać miejsce, które mieści się w Twoim budżecie, a jednocześnie będzie wygodnym mieszkaniem na przyszłe lata.

mieszkania 2 pokojowe rzeszów
Przewiń do góry