Inwestycje

Masz pytania? Zadzwoń!

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe Rzeszów jest miejscem wymarzonym, by znaleźć dla siebie przytulny i niezwykle wygodny własny kąt.

Nowoczesne zabudowania, przestrzeń i wysoki standard wykończenia mieszkań i domów jakie realizujemy jako Deweloper BOZ to znaki rozpoznawcze wszystkich naszych mieszkaniowych inwestycji. Rzeszów to innowacyjne miasto, które oferuje bardzo wiele rozwiązań i licznych udogodnień dla swoich mieszkańców. Przypadną one do gustu wszystkim poszukującym własnego lokum.

Nowe mieszkanie, dom jednorodzinny lub w zabudowie szeregowej to inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie, która pozwala zyskać dodatkowe środki na realizację własnych marzeń.

osiedle miła mieszkania rzeszów

Osiedle Miła

Uu. Miła, Rzeszów

Nasza najnowsza i aktualnie realizowana inwestycja mieszkaniowa: Osiedle Miła jest skierowana do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę.

OSIEDLE WIELORODZINNY

W SPRZEDAŻY

osiedle kwiatkowskiego 50D rzeszów

KWIATKOWSKIEGO 50D

ul. Kwiatkowskiego 50, Rzeszów

Kwiatkowskiego 50D to drugi etap inwestycji zrealizowanej przy tym adresie przez naszą firmę. Zaprojektowaliśmy 36 mieszkań, dwu- i trzypokojowych gdzie z dużą starannością dopracowaliśmy każdy typ mieszkania, a z pomieszczeń użytkowych wyciągnięto najwyższą możliwą użyteczność. 

BUDYNEK WIELORODZINNY

W REALIZACJI – SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

 

osiedle kwiatkowskiego mieszkania rzeszow

KWIATKOWSKIEGO 50E

ul. Kwiatkowskiego 50E, Rzeszów

Kwiatkowskiego 50E to kolejna inwestycja BOZ Development ukierunkowana zarówno dla tych którzy szukają wymarzonego miejsca do życia jak i tych szukających dogodnej inwestycji kapitału. Przy Kwiatkowskiego powstało 60 przestronnych mieszkań wraz z garażem podziemnym.

BUDYNEK WIELORODZINNY

ZAKOŃCZONA

osiedle miła mieszkania rzeszów

MIŁA 29D

ul. Miła, Rzeszów

Budynek wielorodzinny przy ul. Miłej to 40 funkcjonalnych mieszkań od 34 do 104 m2, w którym każdy znajdzie jakiś idealny lokal dla siebie.

BUDYNEK WIELORODZINNY

ZAKOŃCZONA

Osiedle Tarnopolska

ul. Tarnopolska, Rzeszów

Przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie wybudowaliśmy 10 domów w zabudowie bliźniaczej i jeden wolnostojącej. Inwestycja jest w całości zakończona.

DOMY JEDNORODZINNE

ZAKOŃCZONA

Osiedle Sikorskiego

ul. Sikorskiego 134, Rzeszów

W związku z dużym zainteresowaniem Osiedla Sikorskiego postanowiliśmy wybudować jeszcze 12 mieszkań w niskim budynku szeregowym który swoją architekturą nawiązuje do całej inwestycji.

ZABUDOWA SZEREGOWA

ZAKOŃCZONA

Osiedle Sikorskiego

ul. Sikorskiego 134, Rzeszów

Osiedle Sikorskiego to nasza pierwsza inwestycja wielorodzinna realizowana w latach 2015-2016, które cieszyła się sporym zainteresowaniem.

WIELORODZINNE

ZAKOŃCZONA

osiedle dworska domy na sprzedaż

Osiedle Dworska (etap I/II)

ul. Herbowa, Rzeszów

To kameralny zespół 23 budynków położonych w malowniczej części Rzeszowa przy ul. Dworskiej (obecnie ul. Herbowa).

DOMY JEDNORODZINNE

ZAKOŃCZONA

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie to bezpieczny sposób na to, by zyskać dodatkową przestrzeń pod wynajem lub dla siebie. Poznajcie bliżej nasze inwestycje jakie realizujemy, zamierzamy realizować i przekonajcie się, że Rzeszów to wymarzone dla Was miejsce. Każda nasza realizacja jest odpowiednio przemyślana i dopasowana do różnych potrzeb mieszkaniowych mieszkańców. Obejmuje ona m.in:

– mieszkania z garażem
– mieszkania z miejscem postojowym – parkingowym
– małe mieszkania 1 pokojowe
mieszkania 2-pokojowe
mieszkania 3 pokojowe i mieszkania 4-pokojowe
mieszkania z tarasem lub przestronnym balkonem
mieszkania z niskiej zabudowie
– mieszkanie na zamkniętym osiedlu z licznymi udogodnieniami dla rodziców
– mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz
– mieszkania z komórką lokatorską
– mieszkania z antresolą
– domy w zabudowie szeregowej – szeregówki

Nasze nowe osiedla mieszkaniowe powstają w miejscach, które zapewniają bardzo dobry i sprawny dojazd do centrum miasta. Zazwyczaj w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i komunikacja miejska, dom kultury, szkoła i przedszkole oraz sklepy, apteka i przychodnia. Nowo wybudowane mieszkania na sprzedaż przez BOZ Development są mieszkaniami bezczynszowymi! Są to niezwykle tanie mieszkania w utrzymaniu i mieszkaniu na co dzień. Dzięki temu sam decydujesz o kosztach utrzymania.

Skontaktuj się z nami!

Godziny pracy biura sprzedaży:
Pon. – pt. 8:00 do 17:00

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie.
Prosimy o wcześniejszy kontakt.

Przewiń do góry