Inwestycje

Masz pytania? Zadzwoń!

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe Rzeszów jest miejscem wymarzonym, by znaleźć dla siebie przytulny i niezwykle wygodny własny kąt.

Nowoczesne zabudowania, przestrzeń i wysoki standard wykończenia mieszkań i domów jakie realizujemy jako Deweloper BOZ to znaki rozpoznawcze wszystkich naszych mieszkaniowych inwestycji. Rzeszów to innowacyjne miasto, które oferuje bardzo wiele rozwiązań i licznych udogodnień dla swoich mieszkańców. Przypadną one do gustu wszystkim poszukującym własnego lokum.

Nowe mieszkanie, dom jednorodzinny lub w zabudowie szeregowej to inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie, która pozwala zyskać dodatkowe środki na realizację własnych marzeń.

osiedle miła mieszkania rzeszów

Osiedle Miła

Ul. Miła, Rzeszów

Osiedle Miła to kolejna inwestycja BOZ DEVELOPMENT. Skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę.

BUDYNEK WIELORODZINNY

W SPRZEDAŻY

osiedle kwiatkowskiego mieszkania rzeszow

Osiedle Kwiatkowskiego

Ul. Kwiatkowskiego 50E, Rzeszów

Kwiatkowskiego 50E to kolejna inwestycja BOZ Development ukierunkowana zarówno dla tych którzy szukają wymarzonego miejsca do życia jak i tych szukających dogodnej inwestycji kapitału.

BUDYNEK WIELORODZINNY

W SPRZEDAŻY

osiedle miła mieszkania rzeszów

Osiedle Miła

Ul. Miła, Rzeszów

Budynek wielorodzinny przy ul. Miłej to 40 funkcjonalnych mieszkań od 34 do 104 m2, w którym każdy znajdzie jakiś idealny lokal dla siebie.

BUDYNEK WIELORODZINNY

WYPRZEDANE

osiedle tarnopolska mieszkania rzeszów

Osiedle Tarnopolska

Ul. Tarnopolska, Rzeszów

Przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie wybudowaliśmy 10 domów w zabudowie bliźniaczej i jeden wolnostojącej. Inwestycja jest w całości zakończona. Do sprzedania pozostały ostatnie wolne domy.

DOMY JEDNORODZINNE

WYPRZEDANE

osiedle sikorskiego mieszkania w rzeszowie

Osiedle Sikorskiego

Ul. Sikorskiego, Rzeszów

W związku z dużym zainteresowaniem Osiedla Sikorskiego postanowiliśmy wybudować jeszcze 12 mieszkań w niskim budynku szeregowym który swoją architekturą nawiązuje do całej inwestycji.

ZABUDOWA SZEREGOWA

WYPRZEDANE

osiedle sikorskiego mieszkania rzeszów

Osiedle Sikorskiego

Ul. Sikorskiego, Rzeszów

Osiedle Sikorskiego to nasza pierwsza inwestycja wielorodzinna realizowana w latach 2015-2016, które cieszyła się sporym zainteresowaniem.

DOMY WIELORODZINNE

WYPRZEDANE

osiedle dworska domy na sprzedaż

Osiedle Dworska (etap I/II)

ul. Herbowa, Rzeszów

To kameralny zespół 23 budynków położonych w malowniczej części Rzeszowa przy ul. Dworskiej (obecnie ul. Herbowa).

DOMY JEDNORODZINNE

WYPRZEDANE

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie to bezpieczny sposób na to, by zyskać dodatkową przestrzeń pod wynajem lub dla siebie. Poznajcie bliżej nasze inwestycje jakie realizujemy, zamierzamy realizować i przekonajcie się, że Rzeszów to wymarzone dla Was miejsce. Każda nasza realizacja jest odpowiednio przemyślana i dopasowana do różnych potrzeb mieszkaniowych mieszkańców. Obejmuje ona m.in:

– mieszkania z garażem
– mieszkania z miejscem postojowym – parkingowym
– małe mieszkania 1, 2-pokojowe
– mieszkania 3 i 4-pokojowe
– mieszkania z tarasem lub przestronnym balkonem
– mieszkania z niskiej zabudowie
– mieszkanie na zamkniętym osiedlu z licznymi udogodnieniami dla rodziców
– mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz
– mieszkania z komórką lokatorską
– mieszkania z antresolą
– domy w zabudowie szereowej – szeregówki

Nasze nowe osiedla mieszkaniowe powstają w miejscach, które zapewniają bardzo dobry i sprawny dojazd do centrum miasta. Zazwyczaj w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i komunikacja miejska, dom kultury, szkoła i przedszkole oraz sklepy, apteka i przychodnia. Nowo wybudowane mieszkania na sprzedaż przez BOZ Development są mieszkaniami bezczynszowymi! Są to niezwykle tanie mieszkania w utrzymaniu i mieszkaniu na co dzień. Dzięki temu sam decydujesz o kosztach utrzymania.

Skontaktuj się z nami!

Godziny pracy biura sprzedaży:
Pon. – pt. 8:00 do 17:00

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie.
Prosimy o wcześniejszy kontakt.

Przewiń do góry