Inwestycje

Masz pytania? Zadzwoń!

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe Rzeszów jest miejscem wymarzonym, by znaleźć dla siebie przytulny i niezwykle wygodny własny kąt.

Nowoczesne zabudowania, przestrzeń i wysoki standard wykończenia mieszkań i domów jakie realizujemy jako Deweloper BOZ to znaki rozpoznawcze wszystkich naszych mieszkaniowych inwestycji. Rzeszów to innowacyjne miasto, które oferuje bardzo wiele rozwiązań i licznych udogodnień dla swoich mieszkańców. Przypadną one do gustu wszystkim poszukującym własnego lokum.

Nowe mieszkanie, dom jednorodzinny lub w zabudowie szeregowej to nowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie, która pozwala zyskać dodatkowe środki na realizację własnych marzeń.

inwestycje rzeszów

Strażacka 54G

Ul. Strażacka, Rzeszów

Najnowsze oferta mieszkaniowa od BOZ Development to ostatni budynek wielorodzinny na inwestycji Osiedle Miła zlokalizowany przy ul. Strażackiej 54G w Rzeszowie. Znajdzie się tam 134 mieszkania o różnym metrażu oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

OSIEDLE WIELORODZINNE

W SPRZEDAŻY

domy zabudowa szeregowa rzeszów

Szeregówki Miła​

Ul. Miła, Rzeszów

Najnowsza inwestycja od BOZ Development zlokalizowana przy ul. Miłej w Rzeszowie. Zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w standardzie premium dla osób poszukujących większych i wygodnych przestrzeni do życia. Jest to osiedle domków ze szlabanem wjazdowym, częściami wspólnymi oraz dużą ilością zieleni. 

OSIEDLE WIELORODZINNE

W SPRZEDAŻY

mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż

Osiedle Miła

Uu. Miła, Rzeszów

Nasza najnowsza i aktualnie realizowana inwestycja mieszkaniowa: Osiedle Miła jest skierowana do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę.

OSIEDLE WIELORODZINNE

ZAKOŃCZONA

osiedle kwiatkowskiego 50D rzeszów

KWIATKOWSKIEGO 50D

ul. Kwiatkowskiego 50, Rzeszów

Kwiatkowskiego 50D to drugi etap inwestycji zrealizowanej przy tym adresie przez naszą firmę. Zaprojektowaliśmy 36 mieszkań, dwu- i trzypokojowych gdzie z dużą starannością dopracowaliśmy każdy typ mieszkania, a z pomieszczeń użytkowych wyciągnięto najwyższą możliwą użyteczność. 

BUDYNEK WIELORODZINNY

ZAKOŃCZONA

osiedle kwiatkowskiego mieszkania rzeszow

KWIATKOWSKIEGO 50E

ul. Kwiatkowskiego 50E, Rzeszów

Kwiatkowskiego 50E to kolejna inwestycja BOZ Development ukierunkowana zarówno dla tych którzy szukają wymarzonego miejsca do życia jak i tych szukających dogodnej inwestycji kapitału. Przy Kwiatkowskiego powstało 60 przestronnych mieszkań wraz z garażem podziemnym.

BUDYNEK WIELORODZINNY

ZAKOŃCZONA

osiedle miła mieszkania rzeszów

MIŁA 29D

ul. Miła, Rzeszów

Budynek wielorodzinny przy ul. Miłej to 40 funkcjonalnych mieszkań od 34 do 104 m2, w którym każdy znajdzie jakiś idealny lokal dla siebie.

BUDYNEK WIELORODZINNY

ZAKOŃCZONA

nowa inwestycje tarnopolska

Osiedle Tarnopolska

ul. Tarnopolska, Rzeszów

Przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie wybudowaliśmy 10 domów w zabudowie bliźniaczej i jeden wolnostojącej. Inwestycja jest w całości zakończona.

DOMY JEDNORODZINNE

ZAKOŃCZONA

inwestycje mieszkaniowe sikorskiego

Osiedle Sikorskiego

ul. Sikorskiego 134, Rzeszów

W związku z dużym zainteresowaniem Osiedla Sikorskiego postanowiliśmy wybudować jeszcze 12 mieszkań w niskim budynku szeregowym który swoją architekturą nawiązuje do całej inwestycji.

ZABUDOWA SZEREGOWA

ZAKOŃCZONA

inwestycje osiedle sikorskiego rzeszów

Osiedle Sikorskiego

ul. Sikorskiego 134, Rzeszów

Osiedle Sikorskiego to nasza pierwsza inwestycja wielorodzinna realizowana w latach 2015-2016, które cieszyła się sporym zainteresowaniem.

WIELORODZINNE

ZAKOŃCZONA

osiedle dworska domy na sprzedaż

Osiedle Dworska (etap I/II)

ul. Herbowa, Rzeszów

To kameralny zespół 23 budynków położonych w malowniczej części Rzeszowa przy ul. Dworskiej (obecnie ul. Herbowa).

DOMY JEDNORODZINNE

ZAKOŃCZONA

Inwestycje budowlane Rzeszów

Inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie to bezpieczny sposób na to, by zyskać dodatkową przestrzeń pod wynajem lub dla siebie. Poznajcie bliżej nasze inwestycje jakie realizujemy, zamierzamy realizować i przekonajcie się, że Rzeszów to wymarzone dla Was miejsce. Nasze inwestycje budowalne są  odpowiednio przemyślane i dopasowane do różnych potrzeb mieszkaniowych mieszkańców. Obejmują one m.in:

Nasze nowe osiedla mieszkaniowe powstają w miejscach, które zapewniają bardzo dobry i sprawny dojazd do centrum miasta. Zazwyczaj w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i komunikacja miejska, dom kultury, szkoła i przedszkole oraz sklepy, apteka i przychodnia. Nowo wybudowane mieszkania na sprzedaż przez BOZ Development są mieszkaniami bezczynszowymi! Są to niezwykle tanie mieszkania w utrzymaniu i mieszkaniu na co dzień. Dzięki temu sam decydujesz o kosztach utrzymania. 

Skontaktuj się z nami!

Godziny pracy biura sprzedaży:
Pon. – pt. 8:00 do 17:00

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie.
Prosimy o wcześniejszy kontakt.

Scroll to Top