Mieszkania 1 Pokojowe Rzeszów

Szukasz jednopokojowego mieszkania na sprzedaż od dewelopera? Zaufaj sprawdzonemu deweloperowi, który pomoże Ci wybrać idealne miejsce, dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy mieszkania 1 pokojowe w Rzeszowie w stanie deweloperskim (do wykończenia) gotowe pod klucz. Sprawdź naszą propozycje mieszkań na nowym osiedlu zlokalizowanym w Rzeszowie. 

Mieszkanie jednopokojowe 27m²

Mieszkanie jednopokojowe 38m² z balkonem i tarasem

Mieszkania 1 Pokojowe na sprzedaż

Mieszkania jednopokojowe Rzeszów są idealnym lokum dla par lub singli. Mamy dla Ciebie piękne apartamenty o różnym metrażu. Możesz wybierać wśród mieszkań z aneksem kuchennym jednopokojowych na parterze lub wyższym piętrze, z balkonem lub widokiem na zieleń. W naszej ofercie znajdziesz 1 pokojowe mieszkanie uwzględniające Twoje preferencje. Jako innowacyjny, doświadczony deweloper rzeszowski, znamy potrzeby naszych klientów. Wybieramy najpiękniejsze, wygodne obszary miasta, w których tworzymy przytulne i spokojne osiedla.

Inwestycja Osiedle Miła zlokalizowana:

– ulica Miła, Rzeszów
– Osiedle Drabinianka w Rzeszowie
–sąsiadujące ulice w pobliżu: Strażacka, Sikorskiego, Kwiatkowskiego, Jazzowa, Urocza, Graniczna

Mieszkania 1 pokojowe Rzeszów do odbioru już w  2023 oraz 2024 roku.

Mieszkanie jednopokojowe Rzeszów

Mieszkanie jednopokojowe w Rzeszowie to idealne miejsce na stworzenie własnego domu. Zaletą kawalerek i małych mieszkań z jednym pokojem jest ich niska cena połączona z dużą swobodą i wygodą. Wybierz mieszkanie 1 pokojowe najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb – na cichych obrzeżach miasta. Wszystkie oferowane przez nas apartamenty spełniają wszelkie wymagania techniczne. Są one przestronne, bezpieczne, a zarazem przytulne. Znajdź swoje wymarzone miejsce na mieszkanie jednoosobowe w Rzeszowie. 

Zapraszamy do uzyskania szczegółowych informacji odnośnie mieszkań jednoosobowych.
mieszkania 1 pokojowe rzeszów
Scroll to Top