Nowe mieszkania Rzeszów

Szukasz miejsca w Rzeszowie, w którym będziesz mógł stworzyć własny dom? Nasze nowe mieszkania bez pośredników o dużym metrażu pomieszczą wszystkie Twoje potrzeby. Jest to idealna opcja dla dużych rodzin z małymi dziećmi. Nowe mieszkania w Rzeszowie blisko zieleni, w spokojnym osiedlu to miejsce, w którym w końcu odpoczniesz od zgiełku miasta. Uzgodnij z nami swój budżet, wymagania i preferencje, a my zajmiemy się resztą. Znajdziemy dla Ciebie idealne lokum, które stanie się Twoim domem na długie lata.

Mieszkanie dwupokojowe 43m² z balkonem

Mieszkanie trzypokojowe 55m² z 2 balkonami

Mieszkanie czteropokojowe 79m² z tarasem

Rzeszów nowe mieszkania od Dewelopera

Oferujemy nowe mieszkania w Rzeszowie blisko centrum oraz na obrzeżach miasta. Z każdego osiedla jest wygodne połączenie komunikacją miejską do wszystkich najważniejszych punktów w mieście. W małej odległości  znajdziesz parki, przedszkola, sklepy i przystanki. Posiadamy nowe mieszkania blisko centrum z balkonem, parkingiem i pięknymi widokami na zieleń. Nasze nowe mieszkania blisko centrum Rzeszowa to prawdziwe oazy spokoju. Każde z nich zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić mieszkańcom prywatność, komfort i poczucie bezpieczeństwa.  Ponadto, oferujemy miejsca parkingowe, co jest niezwykle praktyczne dla osób posiadających samochody.

Osiedle Miła położone jest:

– na ulicy Miła, Rzeszów
– Osiedle Drabinianka w Rzeszowie
– w pobliżu ulic Strażacka, Sikorskiego, Kwiatkowskiego, Jazzowa, Urocza, Graniczna

Nowe mieszkania Rzeszów do odbioru w 2023.

Nasze nowe mieszkania w Rzeszowie odznaczają się znakomitą jakością wykonania. Stworzone są na podstawie nowoczesne rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Duży metraż i nowoczesny charakter nie oznaczają jednak wcale, że mieszkania te nie są przytulne. Możesz dowolnie je urządzić, dostosowując przestrzeń do swoich indywidualnych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań zlokalizowanych blisko centrum miasta Rzeszów.

nowe mieszkania rzeszów
Scroll to Top