Mieszkania 3 Pokojowe Rzeszów

Jeśli rozważasz kupno nowego mieszkania, dobrze trafiłeś. Nasza firma rzeszowska firma deweloperska pomoże Ci wybrać miejsce, które stanie się Twoim domem na długie lata. Mamy solidną znajomość branży nieruchomości i długie doświadczenie w tym temacie, dzięki czemu możesz nam zaufać. Skontaktuj się z nami, przedstaw swój budżet i wymagania, a my dobierzemy ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Mieszkanie 3 pokojowe 56m² z balkonem

Mieszkanie 3 pokojowe 58m² z 2 balkonami

Mieszkanie 3 pokojowe 69m² z 2 tarasami

Mieszkanie 3 Pokojowe Rzeszów Kupno

Mieszkania 3 pokojowe w Rzeszowie to idealnie miejsce do założenia rodziny. Jeśli już masz dzieci lub dopiero je planujesz, większe mieszkanie będzie dla Ciebie niezbędne. Z nami znajdziesz miejsce, do którego chętnie będziesz powracać. Oferujemy trzypokojowe mieszkania bez pośredników w Rzeszowie zlokalizowane blisko centrum oraz na spokojnych, cichych obrzeżach. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada, a my zadbamy o resztę szczegółów.

Osiedle Miła zlokalizowane jest:

– na ulicy Miła, Rzeszów
– Osiedle Drabinianka w Rzeszowie
– niedaleko ulic Strażacka, Sikorskiego, Kwiatkowskiego, Jazzowa, Urocza, Graniczna

Mieszkania 3 pokojowe Rzeszów do odbioru w 2023 i 2024.

Nowe mieszkanie trzypokojowe

Posiadamy w ofercie mieszkania z balkonem 3 pokojowe w Rzeszowie i okolicach, które odznaczają się na tle innych wysokim standardem wykonania. Mają nowoczesny charakter, nie tracąc przy tym na przytulności. Duży metraż i ergonomiczne rozmieszczenie pomieszczeń sprawią, że idealnie się tu urządzisz.

Kup mieszkanie blisko centrum blisko natury i stwórz w nim dom, do którego z radością będziesz codziennie powracać.

mieszkania 3 pokojowe rzeszów
Przewiń do góry