Mieszkania w niskiej zabudowie Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń!

Mieszkania w niskiej zabudowie to coraz wyraźniej zaznaczający  trend w mieszkalnictwie. Nie dzieje się tak bez powodu. Preferencje klientów jasno pokazują kierunek rozwoju — a jest nim wznoszenie kameralnych budynków, często na obrzeżach aglomeracji, za to blisko natury: lasów, łąk czy terenów parkowych. Istotne znaczenie ma również dostęp do podstawowych usług w pobliżu miejsca zamieszkania.

Mieszkania na osiedlu o niskiej zabudowie

Przez wiele lat budownictwo w naszym kraju skupiało się na uzyskaniu maksymalnej liczby mieszkań, przy wykorzystaniu technologii wielkopłytowej (tak było na przykład za czasów PRL) lub na maksymalizacji potencjalnych zysków przez wznoszenie budynków o dużych gabarytach, często dodatkowo nadmiernie zagęszczonych. Obecnie coraz częściej odchodzi się od takich rozwiązań, stawiając na niewysokie budynki w tradycyjnej technologii, pozwalające na uzyskanie dobrej jakości przestrzeni do mieszkania i życia.

Osiedla o niskiej zabudowie zapewniają swoim mieszkańcom spokój oraz możliwość integracji w gronie nielicznych  sąsiadów. Najczęściej lokalizacja budynków pozwala też na korzystanie z bliskości terenów zielonych i wypoczynek na łonie natury, a zabudowa płynnie przechodzi w jednorodzinną — można więc podziwiać z okien ogrody lub parki i lasy. 

Mieszkania deweloperskie w niskiej zabudowie

Wspomniane wyżej preferencje klientów powodują, że wiele firm deweloperskich wychodzi naprzeciw tak sformułowanym oczekiwaniom. Nowoczesne mieszkania deweloperskie, wznoszone w niskiej zabudowie w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, są wręcz rozchwytywane przez klientów. Wpływa na to zarówno lokalizacja, jak i niskie zagęszczenie budynków, pozwalające na mieszkanie w bezpiecznych i zdrowych warunkach. Jednocześnie mieszkania deweloperskie w niskiej zabudowie powstają tam, gdzie istnieje odpowiednia infrastruktura, zapewniająca wysoki poziom życia mieszkańców. Ten typ budownictwa pozwala też na łatwe wygospodarowanie odpowiedniej ilości miejsc parkingowych czy też na stworzenie osiedlowych terenów zielonych.

Nowe mieszkania niska zabudowa

Nowe mieszkanie dla rodziny w niskiej zabudowie może być miejscem, w którym szczęśliwie spędzimy czas z naszymi najbliższymi. W odróżnieniu od bloków z wielkiej płyty są świetnie przystosowane do dzisiejszych realiów, zapewniają dostęp do wszelkich udogodnień, a wysoką jakość gwarantują im nowoczesne materiały, pozwalające na wznoszenie naprawdę trwałych i wygodnych dla użytkowników budynków. Jednocześnie osiedla nowych mieszkań w niskiej zabudowie nie są nadmiernie zagęszczone, a bliskość terenów rekreacyjnych pozwala na łatwy wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania informacji na temat nowych mieszkań w niskiej zabudowie na nowym osiedlu w Rzeszowie. 

Scroll to Top