Masz pytania? Zadzwoń!

609 609 309

Mieszkania deweloperskie Rzeszów

Decydując się na nowe mieszkanie, stajemy przed wyborem, czy szukać na rynku wtórnym, wśród używanych już wykończonych mieszkań czy zdecydować się na rynek pierwotny, czyli kupno od inwestora – dewelopera bądź spółdzielni. Decyzja jest trudna, ale większość osób decyduje się jednak na rynek pierwotny, na co ma wpływ kilka istotnych czynników. 

Mieszkanie w stanie deweloperskim

Pierwszy z nich to możliwość decydowania o tym jak będzie wyglądał wystrój i urządzenie mieszkania deweloperskiego. W zależności od tego, na jakim etapie przystąpimy do inwestycji, mamy różne możliwości na wpływanie na ostateczny kształt naszego mieszkania. Poza tym większość mieszkań na rynku pierwotnym zostaje sprzedawanych w stanie deweloperskim, co pozwala na pewne przeróbki. 

Mieszkania bez pośredników deweloperskie są także budowane przy użyciu nowych technologii, na próżno byłoby tu szukać rozwiązań rodem z PRL-u, a wszystkie nasze najnowsze zachcianki, mogą być szybko i sprawnie spełnione, na podstawie nowoczesne budownictwo.

Mieszkania deweloperskie na sprzedaż

Wśród czynników decydujących o zakupie nowego mieszkania jest także, fakt, iż większość klientów chciałoby mieć własne, od początku tylko swoje mieszkanie. Jest to swego rodzaju prestiż oraz pewnego typu zachcianka posiadania czegoś nowego od początku na własność. Posiadanie mieszkania deweloperskiego w określonym regionie to także zgoda na to, iż naszymi sąsiadami będą ludzie bardzo podobni do nas. Zbliżeni nie tylko cenzusem majątkowym i pozycją, ale często dzielący bardzo podobne zapatrywania i upodobania. 

Mieszkania na sprzedaż deweloperskie to także gwarancja mieszkania na fajnym, funkcjonalnym i nowoczesnym osiedlu. Większość osiedli budowanych jest z nowoczesnym designem, który ma na celu podtrzymanie przede wszystkim funkcjonalności. Wiąże się to z posiadaniem dostępu do garażów podziemnych, bezpiecznych i estetycznych placów zabaw i punktów zieleni, a także poczuciem bezpieczeństwa, jakim daje zamknięty i strzeżony teren. 

Przewiń do góry