Mieszkania blisko centrum Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń!

Szukasz mieszkania zlokalizowanego blisko centrum miasta Rzeszowa? Chcesz mieszkać w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie uroki życia w mieście mieć na wyciągnięcie ręki? Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją nowych mieszkań zlokalizowanych blisko centrum Rzeszowa. Oferujemy nowe mieszkania blisko centrum, z dogodnym dojazdem oraz wieloma miejscami parkingowymi zarówno na parkingu podziemnym jak i zewnętrznymi miejscami postojowymi. Cały kompleks apartamentów na nowym osiedlu jest ogrodzony oraz monitorowany. Na terenie osiedla znajduje się przestrzeń dedykowana do spędzania wolnego czasu dla dzieci. Nowoczesne budynki wielorodzinne otoczone są bujną zielenią oraz chodniki wyłożone kostką brukową. Atrakcyjne układy mieszkań blisko centrum oraz szeroki wybór metraży umożliwia znalezienie propozycji idealnie dobranej do swoich potrzeb.

Mieszkania na sprzedaż blisko centrum

Na nowym osiedlu znajdują się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. Niektóre z mieszkań mają balkony lub tarasy, a mieszkania blisko centrum usytuowane na parterze bezpośrednie wyjście do ogrodu. Mieszkania na sprzedaż blisko centrum zaprojektowane są w nowoczesnym stylu. Pomieszczenia przestronne i ustawne. Do wykończenia mieszkania na sprzedaż użyto materiałów wysokiej jakości. Duże okna sprawiają, że  w pomieszczeniach jest jasno. Na klatkach schodowych są windy. Oferujemy mieszkania na sprzedaż blisko centrum w sąsiedztwie świetnie zorganizowanej infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej. Liczne ścieżki rowerowe, miejsca do spacerów, place zabaw dla najmłodszych, boiska, a nawet siłownia na świeżym powietrzu. W pobliżu mieszkania blisko centrum są też galerie handlowe, gdzie można wygodnie zrobić zakupy oraz skorzystać z różnych form rozrywki. 

mieszkanie na sprzedaż blisko centrum rzeszów
nowe mieszkania blisko centrum rzeszów

Mieszkanie centrum w Rzeszowie

W niedalekiej odległości od naszego osiedla blisko centrum Rzeszowa znajdują się zarówno państwowe, jak i prywatne placówki edukacyjne, w tym przedszkola oraz szkoła podstawowa, co stanowi nieocenioną zaletę dla rodzin z dziećmi. Lokalizacja osiedla jest doskonale skomunikowana z resztą częścią miasta, dzięki obecności kilku linii autobusowych, co ułatwia codzienne podróże do pracy, szkoły czy na zakupy. Nasze nowoczesne mieszkania są idealnym rozwiązaniem dla różnych grup społecznych, od rodzin po single, a nawet emerytów. Osoby zainteresowane zakupem będą miały możliwość realizacji swoich marzeń o życiu blisko natury, nie rezygnując jednocześnie z miejskich udogodnień. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania blisko centrum Rzeszowa w województwie podkarpackim? Zapraszamy do kontaktu z naszym niezawodnym biurem sprzedaży.
Scroll to Top