Nowoczesne mieszkania Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń!

Zamierzasz kupić nieruchomość i wahasz się, czy wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego, czy wtórnego? Mieszkanie od dewelopera jest świetnym wyborem. Dlaczego warto zdecydować się na nowe i nowoczesne mieszkanie? Po pierwsze warto zaznaczyć, że do wyboru mamy dużą ilość mieszkań o przeróżnych rozkładach i metrażach.

Swoje miejsce znajdą tu jednakowo rodziny z dziećmi, osoby starsze, pary czy single. Każdy z nas, wybierając nowe mieszkanie, kieruje się własnymi, indywidualnymi preferencjami — duży wybór gwarantuje nam, że któreś z mieszkań będzie spełniało wszystkie kryteria i bez wątpienia będzie tym wymarzonym.

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż

Nasza inwestycja nowoczesnych mieszkań położona jest w świetnej lokalizacji. Fani rekreacji na świeżym powietrzu znajdą wiele miejsc, w których będą mogli oddać się swoim pasjom. W okolicy inwestycji znajduje się wiele ścieżek rowerowych, idealne na rodzinne wycieczki lub uprawianie sportu. Wokół powstającej inwestycji nie zabraknie również lokali usługowych niezbędnych każdemu mieszkańcowi.

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim

Dlaczego warto kupić nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim? Masz pewność, że nikt nie mieszkał przed Tobą w danym mieszkaniu. Możesz je urządzić według własnego gustu czy łatwo wprowadzić zmiany. Nowe budownictwo wiąże się również z zagospodarowaniem terenu z myślą o mieszkańcach. Budujemy nowoczesne mieszkania z myślą o wszystkich i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów — dla najmłodszych budowane są place zabaw, a dla tych nieco starszych mieszkańców przewidziano ławeczki, na których będą mogli odpocząć w ciszy i otoczeniu zieleni, na ogólnodostępnych patiach. Standardem są również mieszkania z windą,  garaż podziemny, czy mieszkania z tarasem.

Już dziś sprawdź ofertę mieszkań w Rzeszowie na nowym osiedlu. Kawalerka na start, mieszkanie 2 pokojowe, a może większe, mieszkanie 3 pokojowe lub 4 pokojowe  dla rodziny? W naszej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj, że kupując nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego nie płacisz podatku PCC – te pieniądze możesz przeznaczyć np. na wykończenie mieszkania.

Scroll to Top