Mieszkania z ogródkiem Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń!

Kupując mieszkanie trzeba podjąć wiele decyzji. Mądrze wziąć pod uwagę nie tylko obecną naszą sytuację i potrzeby, ale też możliwy rozwój wydarzeń w przyszłości. Jaką wielkość mieszkania potrzebujemy? Ile pokoi? Mieszkanie z ogródkiem czy balkonem? Nieprzemyślany zakup mieszkania deweloperskiego będzie po latach utrudniał nam komfortowe funkcjonowanie. 

Mieszkania na parterze z ogródkiem

Mieszkanie na parterze z ogródkiem to dodatkowa prywatna przestrzeń, którą możemy wykorzystywać na różne sposoby. Możemy wygospodarować w ogródku miejsce na wiatę, w której przechowamy takie rzeczy jak sprzęt sportowy (narty, rolki, rowery) czy opony zimowe. Jeśli lubimy robić przetwory na zimę lub zaopatrzyć się w ekologiczne warzywa bezpośrednio od rolnika,  ogródek odpowiednio urządzony może też zastąpić nam spiżarkę w piwnicy. Nie można też pominąć faktu, że pranie pachnie najpiękniej, jeśli jest suszone na świeżym powietrzu. A przy okazji ograniczamy ilość wilgoci i zajmowanego miejsca w mieszkaniu.

mieszkanie z ogródkiem
nowe mieszkania z ogródkiem

Nowe mieszkanie z ogródkiem

Ogródek daje możliwość spędzania na świeżym powietrzu zdecydowanie większej ilości czasu. Wyposażając się w meble ogrodowe możemy urządzać modne garden party i pyszne grille z przyjaciółmi lub rodziną. Możemy też poczytać książkę przy śpiewie ptaków, wypić aromatyczną kawę, opalać się latem i spędzać długie jesienne wieczory na rozmowach przy świeczkach oraz akompaniamencie świerszczy. Posiłek zawsze smakuje lepiej na świeżym powietrzu, trening przyjemniejszy jest, gdy lekki wiaterek schładza rozgrzane ciało, a drzemka na hamaku to istny rarytas. Ludzie potrzebują bliskości natury i lepiej wśród niej odpoczywają. Nowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu przyjaznym dzieciom jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią być blisko przyrody. To także miejsce, gdzie można się spotkać z rodziną i przyjaciółmi, a także wypocząć po ciężkim dniu w pracy. 

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do biura sprzedaży.
Scroll to Top