Mieszkania z aneksem kuchennym Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń!

Jednym z podstawowych problemów, z którym musi się zmierzyć przyszły nabywca mieszkania, jest wybór odpowiedniego planu dystrybucji pomieszczeń. Opcją, która od lat nie bez powodu cieszy się wielką popularnością, jest mieszkanie z aneksem kuchennym od dewelopera.

Mieszkanie salon z aneksem kuchennym

Stary typ przestrzeni mieszkalnej często rozgraniczał każde pomieszczenie ścianami i drzwiami, tworząc bardzo ustrukturyzowaną i określoną budowę naszego lokum. W nowej architekturze wnętrz coraz większą rolę zaczyna odgrywać otwarta przestrzeń, która stwarza dla mieszkańców szereg zalet. Decydując się na mieszkanie z aneksem kuchennym, będziemy mogli w prosty sposób osiągnąć wrażenie przejrzystości wnętrza, które potęgować będzie wybór odpowiedniego rodzaju minimalistycznych dodatków. Duży salon z aneksem kuchennym znajdujący się przy jednej ze ścian sprawi, że kuchnia będzie na wyciągnięcie ręki, a do tego dysponując małym metrażem, nie zmarnujemy potencjału pokoju, wprowadzając niepotrzebną ścianę. Jest to jeden z newralgicznych powodów, dla którego deweloperzy inwestują w nowe mieszkania z aneksem.

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym

Mieszkania 2 pokojowe z aneksem kuchennym to gwarancja nowoczesnego, przejrzystego pokoju, które szybko stanie się ponadczasowy, a także oszczędzi nam miejsca na postawienie niepotrzebnej ściany. Z tą zaletą wiąże się też bardzo ważny aspekt cenowy mieszkania. Ponieważ nie planujemy dodatkowego pomieszczenia, w którym znajdzie się kuchnia, a jedynie poświęcamy na nią kawałek dużego pokoju, możemy zaoszczędzić część pieniędzy, które pochłonie kupno naszych czterech kątów. Jak wiemy w przypadku tak kosztownej inwestycji, każda okazja do zaoszczędzenia będzie na wagę złota, szczególnie jeśli nie tracimy nic z jakości efektu finalnego, a jedynie zyskujemy korzystny, minimalistyczny look.

Mieszkanie z aneksem

Nowoczesne małe mieszkania z aneksem kuchennym to przestrzeń pełna miłości i ciepła, do której z chęcią zaprosimy przyjaciół i rodzinę. Dzięki wprowadzeniu do pomieszczenia aneksu nie tracimy kontaktu z zaproszonymi do domu gośćmi. Przygotowując napój czy posiłek będziemy mogli prowadzić swobodne konwersacje ze znajdującymi się przy stole lub na kanapie osobami. Do tego dochodzi aspekt bezpieczeństwa, ponieważ aneks kuchenny pozwala nam, znajdując się w miejscu kuchni obserwować inne części pokoju, w których przebywają np. dzieci, dzięki czemu jesteśmy w stanie przez cały czas kontrolować bezpieczeństwo domowników.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat mieszkań z aneksem kuchennym zapraszamy do skontaktowania się z naszym niezwodnym biurem sprzedaży. 

Scroll to Top