etapy prac budowlanych osiedle miła

Kolejne etapy prac budowlanych na Osiedlu Miła

Prace wykończeniowe w budynku CE – Miła 29i i 29j

Na budowie budynków C i E, są wykonywane ostatnie etapy prac budowlanych w tym prace wykończeniowe wewnątrz i na zewnątrz: malowanie, wieszanie grzejników oraz przygotowywanie terenu pod place zielone. Na zewnątrz prowadzone są prace przy zagospodarowaniu terenu, montowane są ostatnie barierki i trejaże, aby osiedle było bezpieczne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców. 

Odbyły się także „dni otwarte”osiedla, podczas których Klienci mieli okazję zobaczyć swoje przyszłe mieszkania. 

W budynku E zostały ostatnie 3 dostępne mieszkania, dwa trzypokojowe i jedno czteropokojowe. Jest to idealna okazja dla osób, które szukają mieszkania w Rzeszowie i zależy im na szybkim odbiorze mieszkania.

Etapy prac budowlanych w budynku D – Miła 29K

Budynek D – Miła 29k

W budynku D montowana jest stolarka okienna, trwają prace przy instalacjach elektrycznych i sanitarnych na wyższych kondygnacjach oraz tynkowanie i wylewki na niższych. W budynku prowadzone są także prace przy instalacjach na poszczególnych kondygnacjach.

Prawie 60% mieszkań z tego budynku jest już sprzedanych lub zarezerwowanych. Jeżeli ktoś szuka w mieszkania w przystępnej cenie, świetnej lokalizacji i niedługim terminem oddania w Rzeszowie, to jest to dobry czas, żeby sprawdzić pozostałe dostępne metraże na Osiedlu Miła. Planowany termin zakończenia i oddania budynku D to I kwartał 2024 r. 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Scroll to Top