Ekskluzywne rabaty na wykończenie mieszkania

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ekskluzywne rabaty na wykończenie nowego mieszkania. Klienci BOZ Development otrzymają imienną kartę rabatową, dającą prawo do atrakcyjnych rabatów na towary, materiały budowlane i wykończeniowe oraz wyposażenie wnętrz oferowane przez Firmę Handlową BOZ S.A. Specjalne warunki cenowe obejmują cały asortyment, zarówno towary najtańsze, jak również te najbardziej ekskluzywne. Klienci BOZ Development mają również dostęp do bezpłatnych konsultacji z architektami wnętrz, którzy doradzą jak urządzić i wykończyć wymarzony dom, szeregówkę, bliźniak czy mieszkanie. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami – Sprzedaż Mieszkań – Deweloper BOZ Rzeszów.

Karta rabatowa

Warto też skorzystać z karty rabatowej, urządzając mieszkanie pod wynajem. Wówczas należy kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale też ekonomicznymi, dbając jednocześnie o jakość i trwałość zakupionych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Firma BOZ jest od 25 lat jednym z czołowych dostawców materiałów budowlanych i wykończeniowych na największe inwestycje mieszkaniowe, komercyjne i przemysłowe na Podkarpaciu. Karta rabatowa pozwala na znaczne oszczędności podczas urządzania wymarzonego lokum.

 

Kontakt

Wszystkie informacje na temat karty rabatowej można uzyskać pod numerem telefonu:
605 652 553 lub osobiście w biurze mieszczącym się przy ul. Geodetów 3 w Rzeszowie.

Imienna karta rabatowa BOZ uprawnia do zniżek zarówno w Salonie Łazienek BOZ, jak również w Centrum Budowlanym BOZ oraz w BOZ Design meble i oświetlenie.

Salon Łazienek BOZ

- płytki ceramiczne
- kabiny prysznicowe
- ceramika łazienkowa
- baterie łazienkowe i kuchenne
- zlewozmywaki kuchenne
- kleje, zaprawy, fugi
- kratki wentylacyjne

Salon Łazienek BOZ
ul. Geodetów 3
35-328 Rzeszów

Centrum Budowlane BOZ

- stolarka budowlana – drzwi
- systemy grzewcze – grzejniki
- chemia budowlana – farby i lakiery
- artykuły wykończeniowe i dekoracyjne

Centrum Budowlane BOZ
ul. Energetyczna 1
35-107 Rzeszów

BOZ Design meble i oświetlenie

- włoskie meble
- designerskie oświetlenie
- luksusowe stoły i krzesła
- nowoczesne dywany
- stylowe dodatki

BOZ Design
ul. Geodetów 4
35-328 Rzeszów
Lista ofert: -/-