Osiedle Kwiatkowskiego

w sprzedaży

Budynek wielorodzinny

Czterokondygnacyjny budynek to 60 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 39 mkw do 83 mkw wraz z garażem podziemnym posiadającym 49 miejsc postojowych. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska, która doskonale się sprawdzi jako schowek lub spiżarka.

  • Krok 1 wybierz
    piętro
  • Krok 2 wybierz
    mieszkanie
parter 8 wolne
1 rezerwacje
6 sprzedane
1 piętro 4 wolne
4 rezerwacje
7 sprzedane
2 piętro 2 wolne
1 rezerwacje
12 sprzedane
3 piętro 2 wolne
2 rezerwacje
11 sprzedane

Nowe Osiedle - Rzeszów Kwiatkowskiego 50E

Kwiatkowskiego 50E to kolejna inwestycja BOZ Development skierowana zarówno do tych, którzy szukają wymarzonego miejsca do życia, jak i tych szukających mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie, jako dogodnej inwestycji kapitału. Inwestycja przy Kwiatkowskiego 50E to idealna lokata kapitału dla osób zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości w Rzeszowie, szczególnie dla tych, których interesują mieszkania z rynku pierwotnego.

Szeroki wachlarz mieszkań deweloperskich sprawia, iż każdy znajdzie dla siebie wymarzony metraż. BOZ Development, jako solidny deweloper z Rzeszowa, oddaje do użytku kolejne nowe osiedle, które charakteryzuje nienaganna jakość wykonania. Nasze biuro nieruchomości zaprasza wszystkich szukających nowych mieszkań bez pośredników do kontaktu.

Charakterystyka budynku

Czterokondygnacyjny budynek to 60 mieszkań, wśród których znajdują się:

  • mieszkania dwupokojowe
  • mieszkania trzypokojowe
  • mieszkania czteropokojowe

W naszej ofercie znajdują się mieszkania na sprzedaż, o powierzchni od 39 mkw do 83 mkw. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska, która doskonale się sprawdzi jako schowek lub spiżarka. Ponadto w inwestycji znajdował się będzie garaż podziemnym z 49 miejscami postojowymi.

Lokalizacja

Kwiatkowskiego 50E to idealny adres dla osób, które cenią sobie zarówno spokojne sąsiedztwo, tereny rekreacyjne pełne zieleni i ścieżek rowerowych, jak i bezproblemowy dojazd do centrum.

Zadaj pytanie
kwiatkowskiego@boz.pl

Zobacz osiedle

Wykończenia pod klucz

Ekskluzywne rabaty na wykończenie mieszkania

Wiemy jak dużo czasu zajmuje wykończenie i urządzanie wymarzonego domu czy mieszkania. A przecież każdy pragnie zamieszkać w nim jak najszybciej. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program „Wykończenia pod klucz”, który pozwoli Państwu bez stresu i ogromnych kosztów wykończyć wymarzony dom czy mieszkanie.

Imienna karta rabatowa BOZ uprawnia do zniżek zarówno w Salonie Łazienek BOZ, jak i w Centrum Budowlanym BOZ oraz w BOZ Design meble i oświetlenie. Wszelkich informacji udzieli Państwu dział sprzedaży.

Tel. 605 652 553

Lista ofert: -/-