Mieszkania z miejscem postojowym Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń!

Miejsce postojowe to element, na który coraz częściej zwracamy uwagę podczas wyboru odpowiedniego dla siebie mieszkania. Większość z nas  na co dzień porusza się po mieście samochodem, dlatego tak ważne jest, aby po powrocie do domu nie musieć martwić się o auto zaparkowane w oddali. Co więcej, kierowcy, którzy nie posiadają mieszkania z miejscem parkingowym, często muszą parkować swój środek transportu przy innym niż swój budynku lub na zupełnie innym parkingu.

Mieszkania z miejscem na samochód

Jedną z głównych zalet mieszkania z miejscem do parkowania jest więc oczywiście to, że po powrocie do domu nie musimy pokonywać długiej drogi z samochodu aż do drzwi wejściowych. Docenimy to zwłaszcza, wracając zmęczeni po całym dniu spędzonym w pracy. Inna zaleta jest taka, że kupując mieszkanie ze wspomnianym miejscem na samochód, zabezpieczymy się przed dodatkowymi wydatkami na przyszłość. Jeśli bowiem nie mamy auta, ale planujemy je kupić, miejsce parkingowe będzie niezbędne. Jeśli nie posiadamy własnego, konieczne będzie wynajmowanie lub odrębny od nieruchomości zakup, a to może wiązać się ze sporymi kosztami.

Istotne jest również, że kiedy nasze auto stoi nieużywane, nadal pozostaje w naszym zasięgu. To istotne ważne wtedy, gdy nie wyjeżdżamy często, lub jeśli używamy też innych środków komunikacji. Możemy czuć się spokojniej wiedząc, że samochód jest zaparkowany pod mieszkaniem. Do zalet zaliczyć można również cenę. Często bowiem bywa tak, że zakup mieszkania z miejscem postojowym na samochód z przynależnym postojem jest bardziej opłacalny niż kupno oddzielnie nieruchomości i miejsca parkingowego.

Sprzedaż mieszkania z miejscem postojowym Rzeszów

Gotowe mieszkania z miejscem postojowym to dobra decyzja, jeśli chcemy spać spokojnie, nie martwiąc się o auto zaparkowane w bezpiecznym miejscu. Niezależnie od tego, czy jest to garaż, parking pod budynkiem, czy miejsce w garażu podziemny, będziemy mieli samochód  na oku.

Warto zainwestować w mieszkanie z miejscem parkingowym także w sytuacji, gdy nie posiadamy własnego auta. Miejsce postojowe jest bowiem w cenie i nawet jeśli sami nie będziemy z niego korzystać, z łatwością podnajmiemy je sąsiadowi. Mieszkanie do którego przynależy wyznaczone miejsce postojowe to również świetna inwestycja, jeśli nieruchomość planujemy wynajmować. Większość potencjalnych lokatorów bierze bowiem pod uwagę ten istotny czynnik decydując się na wynajem. Jeśli więc cenimy wygodę, spokój i chcemy zainwestować w coś, co pozwoli nam oszczędzić w przyszłości, wybór mieszkania z miejscem postojowym będzie świetną decyzją.

Zapraszamy do skontaktowania się z Nami. Dowiedź się więcej o naszych realizowanych inwestycjach. 

Scroll to Top