Mieszkania z garażem Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń!

Rzeszów jest miastem, które oferuje wiele interesujących opcji mieszkaniowych. Jedną z tych opcji są mieszkania z garażem. Garaż jest świetnym dodatkiem do mieszkania, ponieważ daje dodatkowe bezpieczeństwo i prywatność. Ponadto to korzyść w postaci zaoszczędzonego czasu, który poświęcasz na szukaniu wolnego miejsca parkingowego. 

Mieszkania z garażem podziemnym

Pomyśl tylko, wracasz wieczorem po pracy do mieszkania, po ciężkim dniu i musisz szukać miejsc na niestrzeżonym otwartym parkingu, a czasami dojść z ciężkimi zakupami do windy. Zapomnisz o odśnieżaniu skrobakiem codziennie rano. Wygodniej też przeprowadzić drobne naprawy: wymiana koła, czy zajrzeć pod podwozie. Karoseria jest o wiele mniej podatna na korozje, ponieważ w garażu nie jest narażony na działanie warunków atmosferycznych. Lubisz motocykle? Twój problem, gdzie schować motor zimą też się rozwiąże. Posiadając mieszkanie z miejscem parkingowym, możesz być spokojniejszy. Stałe miejsce parkingowe oraz strzeżony obiekt. Kupno mieszkania z garażem podziemnym rozwiąże twoje dotychczasowe problemy. Nie będziesz się martwić o swój samochód, kiedy będzie on w garażu. 

Deweloperskie mieszkanie z garażem

Inwestycje mieszkaniowe są przestrzenią, dostosowaną do potrzeb mieszkańców w każdym wieku. Nowo powstałe osiedle stworzone w miejscu zacisznym, otoczonym bogactwem terenów zielonych. Inwestycja została stworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie ciszę i spokój. W ramach inwestycji zaprojektowano i wybudowano budynki mieszkalne wraz z garażami podziemnymi. Głównym atutem jest lokalizacja oraz bliskość centrum miasta. Dzięki temu każdy mieszkaniec może cieszyć się spokojem i komfortem, a jednocześnie ma dostęp do wszelkich udogodnień. 
Spacery w malowniczym terenie, na które możesz zabrać swojego czteronożnego przyjaciela albo ukochaną. Dla każdego z rodzinny znajdzie się miejsce do rozwoju fizycznego i utrzymania dobrej kondycji ciała. Porzuć zgiełk i ciasnotę na rzecz ciszy i spokoju. Zielone tereny to dobre miejsce dla ciebie i twojej rodziny. 

Nasze osiedle to gwarancja wygody, prestiżu. Nowe mieszkania z garażami, idealna lokalizacja dodaje uroku, komfortu w przebywaniu, a lokale usługowe ułatwiają codzienne sprawy. Jest to osiedle dla każdego w każdym wieku, kto chce spełnić swoje marzenia.

Scroll to Top