Masz pytania? Zadzwoń!

Jakość mieszkań jest w cenie

jakość mieszkań jest w cenie

Nowe mieszkanie to gwarancja wysokiej jakości

Wielu z nas zastanawia się, dlaczego ceny mieszkań z rynku pierwotnego są tak wysokie. Odpowiedź nasuwa się jednak sama – płacąc więcej, możemy oczekiwać, że nasze wymarzone mieszkanie będzie w niemal stu procentach odpowiadać naszym oczekiwaniom. W cenę mieszkania na sprzedaż rynek pierwotny w pierwszej kolejności wliczona jest lokalizacja – im bliżej centrum, tym cena wyższa. Miejmy jednak świadomość tego, że im bliżej centrum, tym dogodniejsze warunki dojazdu do miejsca pracy lub do szkoły dla naszych dzieci. I nie chodzi tu wyłącznie o komunikację miejską, ale również przejazdy własnym samochodem.

Każdy ma swoje miejsce

Jeśli już jesteśmy przy temacie samochodów, to zastanówmy się, ile razy znaleźliśmy się w sytuacji, że mieliśmy problem z zaparkowaniem własnego samochodu pod blokiem, w którym znajdowało się nasze mieszkanie. Kupując nowe mieszkanie od dewelopera, odgórnie wydzielone są dla nas miejsca parkingowe – często niemal pod oknami naszego idealnego lokum. Deweloperzy bardzo często chcą dostarczyć osobom, które zdecydowały się na zakup mieszkania w stawianych przez nich budynkach, całkowitą swobodę i niezależność parkowania samochodu. Dlatego też oddają lokatorom do dyspozycji podziemne parkingi, garaże albo miejsca postojowe – nie ma więc znaczenia, jaka pogoda panuje za oknem.

Wnętrza marzeń

Deweloperzy są całkowicie nastawieni na potrzeby swoich klientów. Dlatego też w cenę mieszkania wliczone jest jego wykończenie. Na co możemy liczyć? Zatrudnione przez dewelopera ekipy wykończeniowe przede wszystkim dostosują układ mieszkania i ścianek działowych do naszych potrzeb – przesuniecie ściany lub całkowite jej usunięcie nie jest problemem. Podobnie jak pomalowanie ścian czy ułożenie paneli. W zasadzie można od razu wprowadzać się z meblami do czystego i stworzonego pod nasz gust mieszkania. Sam określ w jakim stanie zamierzasz odebrać swoje nowe mieszkanie.

Ma być bezpiecznie

Deweloperzy dokładają wszelkich starań, by stworzona przez nich przestrzeń była możliwie dopasowana do charakteru przyszłych mieszkańców. Osoby decydujące się na zakup mieszkania od dewelopera mogą więc liczyć na dodatkowe udogodnienia w postaci obszernych wind, schowków, komórek lokatorskich do przechowywania rowerów lub wózków, a także nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Wszystko to sprawia, że tanie mieszkania od dewelopera stają się miejscami dla wszystkich, którzy poszukują wysokich standardów w doskonałej jakości i cenie.

Scroll to Top