Osiedle Sikorskiego domy wielorodzinne

Masz pytania? Zadzwoń!

Osiedle Sikorskiego, Rzeszów

DOMY WIELORODZINNE

WYPRZEDANE

Nowe osiedle w Rzeszowie przy Al. Sikorsiego obejmuje 76 mieszkań zlokalizowanych w 9 budynkach wielorodzinnych, 3 kondygnacyjnych jednoklatkowych położonych wzdłuż drogi wewnętrznej prostopadłej do Al. Sikorskiego. w każdym budynku mieszkalnym 3-kondygnacyjnym przewidziano 9 mieszkań.

Bliskość centrum miasta, dobra komunikacja, spokojne sąsiedztwo, tereny rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe sprawiają, że mieszkania na Osiedlu Sikorskiego cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród Klientów którzy szukają spokojnego miejsca do życia jak i tych którzy chcą dobrze zainwestować w nieruchomości – ustawne mieszkania w Rzeszowie.

Na nowym osiedlu przewidzieliśmy 3 typy mieszkań:

– mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 40 m. kw
– mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 57 m. kw
– mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 68 m. kw z możliwością wydzielenie kuchni oraz toalety (WC) jako osobnych pomieszczeń oraz około 20 garaży

Nowe Osiedle - Rzeszów Sikorskiego

Wszystkie mieszkania na ostatnim piętrze zostały zaprojektowane bez skosów. W budynkach wielorodzinnych 3 piętrowych uwzględniono bardzo szerokie klatki schodowe, do każdego mieszkania należy duży i przestronny balkon.

Na osiedlu przy Al. Sikorskiego został przewidziany plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do wspólnego wypoczynku dla wszystkich mieszkańców osiedla.

Każde nowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym posiada komórkę lokatorską – piwnicę o powierzchni od 3 do 5 m. kw. Na osiedlu Sikorskiego występują mieszkania z miejscem postojowym ogólnodostępnymi nie przypisanymi konkretnie do mieszkań.

Zobacz osiedle

Osiedla dostępne w sprzedaży

BUDYNEK WIELORODZINNY

BUDYNEK WIELORODZINNY

Scroll to Top