Osiedle Miła

Masz pytania? Zadzwoń!

609 609 309

Osiedle Miła, Rzeszów

BUDYNEK WIELORODZINNY

W SPRZEDAŻY

Osiedle Miła to nowoczesne osiedle składające się z pięciu budynków wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi i niezbędną infrastrukturą. Osiedle tworzy niezależny od reszty miasta areał z najważniejszymi lokalami usługowo-handlowymi, miejscami parkingowymi oraz miejscem do rekreacji dla dzieci i dorosłych. Osiedle zaprojektowane zostało w taki sposób, by dawać poczucie bezpieczeństwa i jednocześnie spełniać najważniejsze wymogi związane z zasadami ergonomii przestrzeni.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

Nowe Osiedle - Rzeszów Biała

osiedle miłaOsiedle Miła jest miejscem dla osób, które pragną zamieszkać w bliskim sąsiedztwie natury, w pobliżu terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. Osiedle umiejscowione jest w niewielkiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie na tyle daleko od niego, że zapewnia spokój i komfortowy odpoczynek.

Sąsiedztwo najważniejszych lokali usługowych i obiektów infrastrukturalnych, takich jak parkingi czy przestrzeń wypoczynkowa dla dzieci, to dodatkowy atut, który sprawia, że osiedle jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do życia.

Zobacz osiedle

Wykończenia pod klucz

Ekskluzywne rabaty na wykończenie mieszkania

Wiemy jak dużo czasu zajmuje wykończenie i urządzanie wymarzonego domu czy mieszkania. A przecież każdy pragnie zamieszkać w nim jak najszybciej. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program „Wykończenia pod klucz”, który pozwoli Państwu bez stresu i ogromnych kosztów wykończyć wymarzony dom czy mieszkanie.

Imienna karta rabatowa BOZ uprawnia do zniżek zarówno w Salonie Łazienek BOZ, jak i w Centrum Budowlanym BOZ oraz w BOZ Design meble i oświetlenie. Wszelkich informacji udzieli Państwu dział sprzedaży.

Tel. 605 652 553

Osiedle Miła

Podpisaliśmy umowę z wykonawcą – MIŁA

Po gruntownej weryfikacji firm budowlanych, podpisaliśmy umowę z rzetelnym i sprawdzonym przez nas wykonawcą. W przyszłym tygodniu ruszają prace przygotowawcze i ziemne.

WIĘCEJ →
Osiedle Miła

Nowa inwestycja – MIŁA

Pozwolenie na kolejną inwestycję jest już prawomocne. 3… 2… 1… START! Rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji MIŁA. Wokół zielone tereny, spokojna okolica, dobry dojazd i blisko …

WIĘCEJ →

Kredyt Hipoteczny

Aby dołączyć do grona zadowolonych Klientów i wziąć kredyt na wymarzony dom lub mieszkanie z pomocą BOZ Development prosimy o kontakt z biurem sprzedaży tel. 605 652 553.

  • Zapewniamy całkowicie bezpłatną i kompleksową pomoc związaną z formalnościami towarzyszącymi zawieraniu umów o kredyty hipoteczne.
  • Udzielamy wsparcia niezależnie, obiektywnie, dopasowując warunki do indywidualnej sytuacji klienta i jego potrzeb.

Dlaczego Klienci korzystają z naszej pomocy?

  • Oszczędność czasu Pomagamy w skróceniu czasu oczekiwania na przyznanie kredytu a także przygotowujemy wymagany przez banki komplet dokumentów dotyczących wybranego mieszkania/domu.
  • Oszczędność pieniędzy Posiadamy specjalne oferty banków, z którymi współpracujemy przy udzielaniu kredytów bez dodatkowych opłat i prowizji.
  • Profesjonalizm Zapewniamy opiekę doświadczonego specjalisty ds. kredytów hipotecznych w trakcie trwania całego procesu kredytowego (od zbadania zdolności do wypłaty kredytu).
  • Bezpieczeństwo Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji zakupu nieruchomości.
Przewiń do góry