MIŁA 29D

Masz pytania? Zadzwoń!

609 609 309

MIŁA 29D, Rzeszów

BUDYNEK WIELORODZINNY

WYPRZEDANE

Inwestycja przy ul. Miłej to 40 funkcjonalnych mieszkań od 34 do 104 m2, w którym każdy znajdzie jakiś idealny lokal dla siebie. Nowoczesny czterokondygnacyjny budynek składał się będzie z 3 klatek schodowych częściowo wyposażonych w windę. Każde z mieszkań posiada przynależną komórkę lokatorską a mieszkańcy mogą korzystać z ogólnodostępnych miejsc postojowych zlokalizowanych na terenie nieruchomości.

Nowe Osiedle - Rzeszów Biała

Przy ul. Miłej BOZ Development rozpocznie wkrótce budowę jednego budynku wielorodzinnego. W budynku będą 3 klatki schodowe. W pierwszej oraz w trzeciej klatce będą po 3 mieszkania na piętrze, a w środkowej – 4 mieszkania na piętrze. W tej klatce będzie również winda. Razem 40 mieszkań o metrażu od 34m2 do107,78m2. Budynek będzie nie podpiwniczony, liczący parter oraz trzy piętra. Do każdego mieszkania przysługuje komórka lokatorska. Miejsca postojowe będą usytuowane na zewnątrz, ogólnodostępne. Mieszkania na parterze będą sprzedawane wraz z ogródkami. Mieszkania na piętrach mają ustawne, duże tarasy. Dostępne są mieszkania trzystronne, dwustronne oraz jednostronne, w zależności od metrażu. Same projekty domów są nowoczesne, przestrzenne, ustawne i praktyczne.

Spokojne osiedle blisko centrum

Osiedle Miła położone jest w Rzeszowie w dzielnicy Biała. Bliskość centrum, a zarazem spokojne sąsiedztwo, tereny rekreacyjne pełne zieleni oraz ścieżki rowerowe sprawiają, że osiedle Miła to idealne miejsce na zakup nowego mieszkania zarówno w celach prywatnych jak też inwestycyjnych.

Osiedle Miła leży w dobrze skomunikowanej z okolicą części osiedla Biała. Bezpośrednie połączenia komunikacyjne oraz drogowe zapewniają nam szybki dojazd z osiedla zarówno do centrum,
jak i na obrzeża miasta. Do ulicy Miłej można dojechać zarówno od strony ul. Kwiatkowskiego, jak i od strony Sikorskiego, skręcając w ul. Strażacką lub Wojtyły. W okolicy jest dobrze rozbudowana sieć dróg osiedlowych i ścieżek rowerowych. W przyszłości powstanie nieopodal droga szybkiego ruchu S-19, łącząca ul. Podkarpacką z Budziwojem, co znacznie ułatwi dojazd do drugiego końca miasta. Dużym udogodnieniem jest też poszerzenie o dwa pasy ulicy Sikorskiego.

Planowane rozpoczęcie inwestycji – wrzesień 2017 zakończenie IV kwartał 2018 r.

Zobacz osiedle

Wykończenia pod klucz

Ekskluzywne rabaty na wykończenie mieszkania

Wiemy jak dużo czasu zajmuje wykończenie i urządzanie wymarzonego domu czy mieszkania. A przecież każdy pragnie zamieszkać w nim jak najszybciej. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program „Wykończenia pod klucz”, który pozwoli Państwu bez stresu i ogromnych kosztów wykończyć wymarzony dom czy mieszkanie.

Imienna karta rabatowa BOZ uprawnia do zniżek zarówno w Salonie Łazienek BOZ, jak i w Centrum Budowlanym BOZ oraz w BOZ Design meble i oświetlenie. Wszelkich informacji udzieli Państwu dział sprzedaży.

Tel. 605 652 553

Osiedle Miła

Podpisaliśmy umowę z wykonawcą – MIŁA

Po gruntownej weryfikacji firm budowlanych, podpisaliśmy umowę z rzetelnym i sprawdzonym przez nas wykonawcą. W przyszłym tygodniu ruszają prace przygotowawcze i ziemne.

WIĘCEJ →
Osiedle Miła

Nowa inwestycja – MIŁA

Pozwolenie na kolejną inwestycję jest już prawomocne. 3… 2… 1… START! Rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji MIŁA. Wokół zielone tereny, spokojna okolica, dobry dojazd i blisko …

WIĘCEJ →

Kredyt Hipoteczny

Aby dołączyć do grona zadowolonych Klientów i wziąć kredyt na wymarzony dom lub mieszkanie z pomocą BOZ Development prosimy o kontakt z biurem sprzedaży tel. 605 652 553.

  • Zapewniamy całkowicie bezpłatną i kompleksową pomoc związaną z formalnościami towarzyszącymi zawieraniu umów o kredyty hipoteczne.
  • Udzielamy wsparcia niezależnie, obiektywnie, dopasowując warunki do indywidualnej sytuacji klienta i jego potrzeb.

Dlaczego Klienci korzystają z naszej pomocy?

  • Oszczędność czasu Pomagamy w skróceniu czasu oczekiwania na przyznanie kredytu a także przygotowujemy wymagany przez banki komplet dokumentów dotyczących wybranego mieszkania/domu.
  • Oszczędność pieniędzy Posiadamy specjalne oferty banków, z którymi współpracujemy przy udzielaniu kredytów bez dodatkowych opłat i prowizji.
  • Profesjonalizm Zapewniamy opiekę doświadczonego specjalisty ds. kredytów hipotecznych w trakcie trwania całego procesu kredytowego (od zbadania zdolności do wypłaty kredytu).
  • Bezpieczeństwo Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji zakupu nieruchomości.
Przewiń do góry