Kwiatkowskiego 50E

Masz pytania? Zadzwoń!

Kwiatkowskiego 50E, Rzeszów

BUDYNEK WIELORODZINNY

WYPRZEDANE

Czterokondygnacyjny budynek przy ul. Kwiatkowskiego 50E w Rzeszowie to 60 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 39 m.kw do 83 m² wraz z garażem podziemnym posiadającym 49 miejsc postojowych. Do garażu podziemnego została przewidziana winda. Ponadto przed blokiem przewidziane zostały 35 miejsca parkingowe/postojowe.

Osiedle jest ulokowane w spokojnej okolicy niedaleko Rodzinnych Kortów Tenisowych, Żwirowni oraz ścieżek Rowerowych przy Wisłoku. W pobliżu ulokowany jest przystanek autobusowy, Zespół szkolno-przedszkolny oraz sklepy spożywcze.

Nowe Osiedle - Rzeszów Kwiatkowskiego 50E

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Kwiatkowskiego obejmuje mieszkania na sprzedaż, o powierzchni:

– 39,66 m²- mieszkanie dwupokojowe
– 41,56 m²- mieszkanie dwupokojowe
– 59,23 m²- mieszkanie trzypokojowe
– 60,55 m² – mieszkanie trzypokojowe
– 61,81 m² – mieszkanie 3 pokojowe – narożne trzystronne
– 73,87 m² – mieszkanie 4 pokojowe
– 83,51 m² – mieszkanie 4 pokojowe

Każda osoba zainteresowana mieszkaniem w bloku przy ul. Kwiatkowskiego może opcjonalnie dokupić komórkę lokatorską o powierzchni od 3 do 5 m.kw, która doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania różnych rzeczy.

– Mieszkania na parterze posiadają taras o pow. 9,5 m² i ogródek 24 m²
– Pozostałe mieszkania na piętrze posiadają przestronne balkony
– Wszystkie mieszkania z windą – bez kłopotu można dostać się do garażu podziemnego

Nowe Osiedle – Rzeszów ul.Kwiatkowskiego 50E to kolejna inwestycja BOZ Development – Dewelopera z Rzeszowa skierowana zarówno do tych, którzy szukają wymarzonego miejsca do życia, jak i tych szukających mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie, jako dogodnej inwestycji kapitału. Inwestycja przy Kwiatkowskiego 50E to idealna lokata kapitału dla osób zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości w Rzeszowie, szczególnie dla tych, których interesują mieszkania z rynku pierwotnego bez pośredników prosto od dewelopera.

Szeroki wachlarz mieszkań deweloperskich sprawia, iż każdy znajdzie dla siebie wymarzony metraż. BOZ Development, jako solidny deweloper z Rzeszowa, oddaje do użytku kolejne nowe osiedle, które charakteryzuje nienaganna jakość wykonania. Nasze nowe mieszkania znajdują się w sprzedaży bez pośredników oraz od w partnerskich biurach nieruchomości.

Lokalizacja

Kwiatkowskiego 50E to idealny adres dla osób, które cenią sobie zarówno spokojne sąsiedztwo, tereny rekreacyjne pełne zieleni i ścieżek rowerowych, jak i bezproblemowy dojazd do centrum.

Zobacz osiedle

Wykończenia pod klucz

Ekskluzywne rabaty na wykończenie mieszkania

Wiemy jak dużo czasu zajmuje wykończenie i urządzanie wymarzonego domu czy mieszkania. A przecież każdy pragnie zamieszkać w nim jak najszybciej. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program „Wykończenia pod klucz”, który pozwoli Państwu bez stresu i ogromnych kosztów wykończyć wymarzony dom czy mieszkanie.

Imienna karta rabatowa BOZ uprawnia do zniżek zarówno w Salonie Łazienek BOZ, jak i w Centrum Budowlanym BOZ oraz w BOZ Design meble i oświetlenie. Wszelkich informacji udzieli Państwu dział sprzedaży.

Tel. 605 652 553

Scroll to Top