Kim jesteśmy?

BOZ Development sp. z o. o. sp. k. to spółka wyodrębniona z Firmy Handlowej BOZ S.A. która od 30 lat jest jedną z największych w rejonie Polski południowo - wschodniej firm specjalizujących się w handlu armaturą i ceramiką łazienkową, materiałami budowlanymi oraz artykułami wykończeniowymi.

30-letnie doświadczenie zdobyte w branży budowlanej było podstawą do podjęcia decyzji o zaangażowaniu się w działalność deweloperską. Jako deweloper w Rzeszowie od 10 lat zrealizowaliśmy 5 inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie przekazując je mieszkańcom jako:

- mieszkania w stanie deweloperskim
- mieszkania wykończone pod klucz.

Wszystkie nowe mieszania w Rzeszowie sprzedajemy bez pośredników i na bieżąco w trakcie realizowania inwestycji mieszkaniowej. Nasza oferta obejmująca sprzedaż nowych mieszkań w Rzeszowie jest również widoczna w niektórych biurach nieruchomości. Stworzyliśmy bardzo odważnie nowe osiedle mieszkaniowe w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego oraz przy ul. Tarnopolskiej.

Nasze nowe mieszkania w Rzeszowie wyprzedają się bardzo szybko ponieważ są to mieszkania o metrażu od 37 m kw do 60 m kw; dostępne jako mieszkania 2 pokojowe 3 pokojowe z osobną wydzieloną kuchnią i toaletą. Wysoka jakość wykonania naszych budynków mieszkaniowych, która nam przyświeca i zadowolenie naszych klientów sprawia, że odważnie planujemy kolejne inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie.

Nasze wartości i standardy

DOŚWIADCZENIE

Ponad 25-letnia działalność i doświadczenie w branży budowlanej pozwoliła nam z powodzeniem zrealizować inwestycje zarówno komercyjne jak i mieszkaniowe (m.in. baza magazynowa FH BOZ SA, CH Rejtan, Osiedle Herbowa, Osiedle Tarnopolska, Osiedle Sikorskiego).

JAKOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ

Staramy się by każda inwestycja posiadała ciekawą lokalizację, architekturę, przyjazną infrastrukturę oraz nienaganną jakość wykonania i użytych materiałów. Nasze mieszkania i domy oferowane zaspokoją potrzeby zarówno szerokiej rzeszy Klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę – jak i tych szukających wymarzonego domu.

STABILNOŚĆ FINANSOWA

Dzięki sile finansowej spółki oraz doświadczeniu nasi klienci bez obawy mogą bezpiecznie nabywać nasze lokale zarówno w celach mieszkaniowych, jak i inwestycyjnych.

Historia firmy

Lista ofert: -/-