Kim jesteśmy?

BOZ Development sp. z o. o. sp. k. to spółka wyodrębniona z Firmy Handlowej BOZ S.A. która od ponad ćwierć wieku jest jedną z największych w rejonie Polski południowo - wschodniej firm specjalizujących się w handlu armaturą i ceramiką łazienkową, materiałami budowlanymi oraz artykułami wykończeniowymi. 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej było podstawą do podjęcia decyzji o zaangażowaniu się w działalność deweloperską. Jako deweloper reali

Nasze wartości i standardy

DOŚWIADCZENIE

Ponad 25-letnia działalność i doświadczenie w branży budowlanej pozwoliła nam z powodzeniem zrealizować inwestycje zarówno komercyjne jak i mieszkaniowe (m.in. baza magazynowa FH BOZ SA, CH Rejtan, Osiedle Herbowa, Osiedle Tarnopolska, Osiedle Sikorskiego).

JAKOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ

Staramy się by każda inwestycja posiadała ciekawą lokalizację, architekturę, przyjazną infrastrukturę oraz nienaganną jakość wykonania i użytych materiałów. Nasze mieszkania i domy oferowane zaspokoją potrzeby zarówno szerokiej rzeszy Klientów poszukujących wysokiej jakości mieszkań za rozsądną cenę – jak i tych szukających wymarzonego domu.

STABILNOŚĆ FINANSOWA

Dzięki sile finansowej spółki oraz doświadczeniu nasi klienci bez obawy mogą bezpiecznie nabywać nasze lokale zarówno w celach mieszkaniowych, jak i inwestycyjnych.

Historia firmy

Lista ofert: -/-