Osiedle Tarnopolska

wyprzedane

Domy jednorodzinne

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej (bliźniaki) z garażem umiejscowionym w bryle budynku.

Na Osiedlu ul.Tarnopolska BOZ Development (Deweloper z Rzeszowa) wybudował 10 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m² i jeden dom wolnostojący o powierzchni 156 m². Każdy z wybudowanych domów – bliźniaków na tym osiedlu posiada garaż znajdujący się w bryle budynku. Domy jednorodzinne zostały wybudowane na działkach o powierzchni około 5 arów. Każdy z nowo wybudowanych domów obejmował parter + piętro. Wszystkie domy były sprzedawane w stanie deweloperskim lub surowym w zależności od uzgodnień z nabywcami.

Dom 11 status: Sprzedany
Dom 10 status: Sprzedany
Dom 9 status: Sprzedany
Dom 8 status: Sprzedany
Dom 7 status: Sprzedany
Dom 6 status: Sprzedany
Dom 5 status: Sprzedany
Dom 4 status: Sprzedany
Dom 3 status: Sprzedany
Dom 2 status: Sprzedany
Dom 2 status: Sprzedany

Nowe Osiedle - Rzeszów Tarnopolska

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Tarnopolskiej została zakończona w całości i nie będzie kontynuowana. Wszystkie nasze domy zostały sprzedane.

Osiedle Tarnopolska położone jest w Budziwoju urokliwej dzielnicy Rzeszowa. Z roku na rok, coraz bardziej rozwijająca się pod względem infrastruktury, pełna zieleni oraz ścieżek rowerowych.
Piękne widoki idą tutaj w parze z ciszą i spokojem. Spokojna okolica, przestrzeń oraz niska zabudowa domów jednorodzinnych daje poczucie ogromnej swobody wszystkim mieszkańcom.

Wykończenia pod klucz

Ekskluzywne rabaty na wykończenie mieszkania

Wiemy jak dużo czasu zajmuje wykończenie i urządzanie wymarzonego domu czy mieszkania. A przecież każdy pragnie zamieszkać w nim jak najszybciej. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program „Wykończenia pod klucz”, który pozwoli Państwu bez stresu i ogromnych kosztów wykończyć wymarzony dom czy mieszkanie.

Imienna karta rabatowa BOZ uprawnia do zniżek zarówno w Salonie Łazienek BOZ, jak i w Centrum Budowlanym BOZ oraz w BOZ Design meble i oświetlenie. Wszelkich informacji udzieli Państwu dział sprzedaży.

Tel. 605 652 553

Kredyt

Aby dołączyć do grona zadowolonych Klientów i wziąć kredyt na wymarzony dom lub mieszkanie za pośrednictwem BOZ development prosimy o kontakt z biurem sprzedaży
tel. 605 652 553.

 • Zapewniamy całkowicie bezpłatną i kompleksową pomoc związaną z formalnościami towarzyszącymi zawieraniu umów o kredyty hipoteczne.
 • Udzielamy wsparcia niezależnie, obiektywnie, dopasowując warunki do indywidualnej sytuacji klienta i jego potrzeb.

Dlaczego Klienci korzystają z naszej pomocy?

 • Oszczędność czasu
  Pomagamy w skróceniu czasu oczekiwania na przyznanie kredytu a także przygotowujemy wymagany przez banki komplet dokumentów dotyczących wybranego mieszkania/domu.
 • Oszczędność pieniędzy
  Posiadamy specjalne oferty banków, z którymi współpracujemy przy udzielaniu kredytów bez dodatkowych opłat i prowizji.
 • Profesjonalizm
  Zapewniamy opiekę doświadczonego specjalisty ds. kredytów hipotecznych w trakcie trwania całego procesu kredytowego (od zbadania zdolności do wypłaty kredytu).
 • Bezpieczeństwo
  Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji zakupu nieruchomości.
Lista ofert: -/-