Jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe Rzeszów jest miejscem wymarzonym, by znaleźć dla siebie przytulny i niezwykle wygodny własny kąt. Nowoczesne zabudowania, przestrzeń i wysoki standard wykończenia mieszkań i domów jakie realizujemy jako Deweloper BOZ to znaki rozpoznawcze wszystkich naszych mieszkaniowych inwestycji. Rzeszów to innowacyjne miasto, które oferuje bardzo wiele rozwiązań i licznych udogodnień dla swoich mieszkańców. Przypadną one do gustu wszystkim poszukującym własnego lokum. Nowe mieszkanie, dom jednorodzinny lub w zabudowie szerwegowej to inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie, która pozwala zyskać dodatkowe środki na realizację własnych marzeń.


Inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie to bezpieczny sposób na to, by zyskać dodatkową przestrzeń pod wynajem lub dla siebie. Poznajcie bliżej nasze inwestycje jakie realizujemy, zamierzamy realizować i przekonajcie się, że Rzeszów to wymarzone dla Was miejsce. Każda nasza realizacja jest odpowiednio przemyślana i dopasowana do różnych potrzeb mieszkaniowych mieszkańców. Obejmuje ona m.in:


- mieszkania z garażem
- mieszkania z miejscem postojowym - parkingowym
- małe mieszkania 1, 2-pokojowe
- mieszkania 3 i 4-pokojowe
- mieszkania z tarasem lub przestronnym balkonem
- mieszkania z niskiej zabudowie
- mieszkanie na zamkniętym osiedlu z licznymi udogodnieniami dla rodziców
- mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz
- mieszkania z komórką lokatorską
- mieszkania z antresolą
- domy w zabudowie szereowej - szeregówki

Nasze nowe osiedla mieszkaniowe powstają w miejscach, które zapewniają bardzo dobry i sprawny dojazd do centrum miasta. Zazwyczaj w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i komunikacja miejska, dom kultury, szkoła i przedszkole oraz sklepy, apteka i przychodnia. Nowo wybudowane mieszkania na sprzedaż przez BOZ Development są mieszkaniami bezczynszowymi! Są to niezwykle tanie mieszkania w utrzymaniu i mieszkaniu na codzień. Dzięki temu sam decydujesz o kosztach utrzymania.

Osiedle Miła

Ul. Miła, Rzeszów

Budynek wielorodzinny

w sprzedaży
Osiedle Miła to kolejna inwestycja BOZ DEVELOPMENT. Skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę.
poznaj szczegóły

Osiedle Kwiatkowskiego

Ul. Kwiatkowskiego 50E, Rzeszów

Budynek wielorodzinny

w sprzedaży
Kwiatkowskiego 50E to kolejna inwestycja BOZ Development ukierunkowana zarówno dla tych którzy szukają wymarzonego miejsca do życia jak i tych szukających dogodnej inwestycji kapitału.
poznaj szczegóły

Osiedle Miła

Ul. Miła, Rzeszów

Budynek wielorodzinny

wyprzedane
Budynek wielorodzinny przy ul. Miłej to 40 funkcjonalnych mieszkań od 34 do 104 m2, w którym każdy znajdzie jakiś idealny lokal dla siebie.
poznaj szczegóły

Osiedle Tarnopolska

Ul. Tarnopolska, Rzeszów

Domy jednorodzinne

wyprzedane
Przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie wybudowaliśmy 10 domów w zabudowie bliźniaczej i jeden wolnostojącej. Inwestycja jest w całości zakończona. Do sprzedania pozostały ostatnie wolne domy.
poznaj szczegóły

Osiedle Sikorskiego

Ul. Sikorskiego, Rzeszów

Zabudowa szeregowa

wyprzedane
W związku z dużym zainteresowaniem Osiedla Sikorskiego postanowiliśmy wybudować jeszcze 12 mieszkań w niskim budynku szeregowym który swoją architekturą nawiązuje do całej inwestycji.
poznaj szczegóły

Osiedle Sikorskiego

Ul. Sikorskiego, Rzeszów

Domy wielorodzinne

wyprzedane
Osiedle Sikorskiego to nasza pierwsza inwestycja wielorodzinna realizowana w latach 2015-2016, które cieszyła się sporym zainteresowaniem.
poznaj szczegóły

Osiedle Dworska (etap I/II)

ul. Herbowa, Rzeszów

Domy jednorodzinne

wyprzedane
To kameralny zespół 23 budynków położonych w malowniczej części Rzeszowa przy ul. Dworskiej (obecnie ul. Herbowa).
poznaj szczegóły
Lista ofert: -/-